Studijų dalykai
Baigiamųjų darbų temos
Perlaikymų datos
Studijų dalykai
Baigiamųjų darbų temos
Perlaikymų datos
Moderniųjų technologijų matematika
menu
Apie mus
Atrask mus
Mūsų studentams
arrow_drop_down
Apie mus
Atrask mus
Mūsų studentams
arrow_drop_down
av_timer
Rudens semestro pakartotinis laikymas
I perlaikymas 2024.01.29-2024.02.02
Perlaikymas komisijoje 2024.02.05-2024.02.09
Studentai turi registruotis per
mano.vilniustech.lt.
library_books
I perlaikymo datos
Kristina Bingelė
Data
2024.01.29
2024.01.31
Laikas
10:20
10:20
Auditorija
SRL-I 420
SRL-I 420
Andrej Bugajev
Data
2024.01.30
2024.01.31
Laikas
12:10
10:20
Auditorija
SRA-II A10
SRA-II A10
Raimondas Čiegis
Data
2024.01.29
2024.01.30
Laikas
10:20
10:20
Auditorija
SRA-II A10
SRA-II A10
Regimantas Čiupaila
Data
2024.01.30
2024.01.31
Laikas
10:20
10:20
Auditorija
P2 153
P2 153
Jevgenijus Kirjackis
Data
2024.02.01
2024.02.02
Laikas
12:00
10:00
Auditorija
SRA-I A01
SRA-I A01
Natalja Kosareva
Data
2024.01.30
2024.02.01
Laikas
10:00
10:00
Auditorija
SRA-I 05
SRK-I 203
Rima Kriauzienė
Data
2024.01.30
2024.01.31
Laikas
12:10
10:20
Auditorija
SRA-II A10
SRA-II A10
Aleksandras Krylovas
Data
2024.01.30
2024.02.01
Laikas
10:20
10:20
Auditorija
SRL-I 502
SRL-I 502
Teresė Leonavičienė
Data
2024.01.30
2024.01.31
Laikas
12:00
10:00
Auditorija
P2 153
SNR-I 3.10
Paulius Miškinis
Data
2024.01.30
2024.02.02
Laikas
14:30
12:00
Auditorija
SRA-II A10
SRA-II A10
Vadimas Starikovičius
Data
2024.01.29
2024.02.02
Laikas
18:00
18:00
Auditorija
SRL-I 513A
SRL-I 513A
Olga Suboč
Data
2024.01.30
2024.01.31
Laikas
12:10
10:20
Auditorija
SRL-I 502
SRL-I 502
Gailė Kamilė Šaltenienė
Data
2024.01.29
2024.01.30
Laikas
12:10
12:10
Auditorija
SRL-I 420
SRL-I 420
library_books
Perlaikymų komisijoje datos
Kristina Bingelė
Data
2024.02.06
2024.02.09
Laikas
8:30
8:30
Auditorija
SRL-I 420
SRL-I 420
Andrej Bugajev
Data
2024.02.05
2024.02.06
Laikas
14:00
12:10
Auditorija
SRL-I 420
SRL-I 420
Raimondas Čiegis
Data
2024.02.07
2024.02.08
Laikas
8:30
10:20
Auditorija
SRL-I 502
SRL-I 420
Regimantas Čiupaila
Data
2024.02.05
2024.02.06
Laikas
14:30
14:30
Auditorija
P2 153
P2 180
Jevgenijus Kirjackis
Data
2024.02.07
2024.02.09
Laikas
8:30
12:10
Auditorija
SRA-I A01
SRA-I A01
Natalja Kosareva
Data
2024.02.07
2024.02.08
Laikas
10:20
14:30
Auditorija
SRK-I 305
SRK-I 305
Rima Kriauzienė
Data
2024.02.05
2024.02.06
Laikas
14:00
12:10
Auditorija
SRL-I 420
SRL-I 420
Aleksandras Krylovas
Data
2024.02.07
2024.02.08
Laikas
12:10
12:10
Auditorija
SRL-I 502
SRK-II 205
Teresė Leonavičienė
Data
2024.02.06
2024.02.07
Laikas
14:30
12:00
Auditorija
P2 158
P2 158
Paulius Miškinis
Data
2024.02.06
2024.02.08
Laikas
10:20
18:10
Auditorija
SRA-II A10
SRA-II A10
Vadimas Starikovičius
Data
2024.02.05
2024.02.09
Laikas
18:00
18:00
Auditorija
SRL-I 513A
SRL-I 513A
Olga Suboč
Data
2024.02.06
2024.02.07
Laikas
9:30
9:30
Auditorija
SRL-I 403
SRL-I 403
Gailė Kamilė Šaltenienė
Data
2024.02.06
2024.02.09
Laikas
10:20
12:10
Auditorija
SRL-I 420
SRL-I 420
groups
Perlaikymų komisijos
Komisijų sudėtis.